ליידי X גאגא

ספקות לגבי המיניות שלך

ספקות לגבי המיניות שלך

אין זה נדיר שגברים צעירים אינם בטוחים במיניות שלהם במהלך שנות ההתבגרות והבגרות המוקדמת שלהם. התמודדות עם אטרקציות לשני המינים יכולה להיות מאתגרת, מה שמשאיר חלק לתהות "האם אני סטרייט? האם אני ביסקסואל? אני הומו?". בעוד תשאול כזה תקף לחלוטין, חשוב לזכור כי ספקות לגבי המיניות שלך הם חלק טבעי של גילוי עצמי מיני. אף אחד לא צפוי לקבל את כל התשובות על הנטייה המינית שלו מההתחלה.

חקירה וגילוי הזהות שלנו היא תהליך מתמשך. זה בסדר לבדוק את המים ולגלות מה באמת מספק אותך. בין אם זה כדי להמשיך במערכות יחסים חד מיניות או שניהם, חשוב לזכור שזה המסע שלך לגילוי עצמי. אף אחד אחר לא אחראי על זה. זה יכול להיעשות בכל גיל – אף אחד אף פעם לא מאוחר מדי לקחת על עצמו את החיפוש.

למרבה המזל, אנחנו חיים בעולם שמקבל את השונות המינית. האמת היא שאף אחד לא צריך להתבייש בנטיות שלו, ובטח שלאף אחד אין זכות להפלותו בשל נטיותיו המיניות.

צורה אחת של חקירה היא לצאת עם גברים ונשים. בין אם זה לחקור עם מבוגרים חד מיניים או לתבל את מערכות היחסים ההטרוסקסואליות שלך, חשוב ליצור את הסביבה הנכונה לגילוי עצמי. נערות ליווי יכולות להיות אפשרות בטוחה מבחינה רגשית לחקור פעילויות מיניות עם נשים. אך הדגש הוא להתנסות עם שני המינים. 

בסופו של יום, חשוב לזכור כי אין תחושה של מחויבות כשמדובר נטייה מינית או את הפעילויות שאתה עושה עם מישהו אחר. החיים עוסקים בחקירה – וזה אף פעם לא נגמר.

בשורה התחתונה, זה בסדר גמור שיש ספקות לגבי מיניות, אפילו לצעירים. חשוב לחקור ולגלות, אך גם לתרגל קבלה עצמית תוך כדי. בזמן שאתה חוקר, זכור תמיד שיש משאבים רבים כדי להדריך אותך בכיוון הנכון. מעל לכל, כבדו את עצמכם והיו פתוחים לגלות חלק ייחודי זה שלכם.

אם תרצה להתנסות עם נשים, באווירה סבלנית ולא שיפוטית, תוכל לעשות זאת עם הנערות של אתר https://lectersgirl.com/

10 הרגלים של גבר מצליח

רוב האנשים המצליחים חייבים את הצלחתם ליותר מאשר מזל ותזמון טוב. אנשים מצליחים רבים יכולים לייחס את הצלחתם לטיפוח הרגלים מסוימים…

10 הרגלים של גבר מצליח

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

אם אתם מחפשים ערב זוגי רומנטי, אז חדרי אהבה הם פינוק מפנק שבטוח יהפוך את הלילה שלכם למיוחד. חדרי אהבה הם…

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם

כשמדובר בהתמכרות, אנשים רבים מיד חושבים על חומרים כמו סמים ואלכוהול, אבל התמכרות למין היא גם בעיה אמיתית. בעוד התמכרות למין…

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם