ליידי X גאגא

למה אתה צריך להפסיק לפחד על פנטזיות ארוטיות

למה אתה צריך להפסיק לפחד על פנטזיות ארוטיות

בימים אלה, יהיה לך קשה לצפות בסרט, לקרוא ספר, או לנהל שיחה אחת על פנטזיות ארוטיות מבלי שמישהו יעלה את הפחד שלהם כי הפנטזיות האלה איכשהו מעוותות אותנו או הן לא מוסריות. באופן לא מפתיע, פחדים אלה הם חסרי בסיס ומובילים לא פעם לדעות שיפוטיות ושיימינג שיכולים באמת לפגוע באנשים שיש להם פנטזיות מתאימות. במאמר זה, נדון מדוע כדאי להפסיק לחשוש מפנטזיות ארוטיות, מכיוון שאין בסיס לרטוריקה האנטי-פנטזיונית.

קודם כל, חשוב לזכור כי פנטזיות אינן שוות ערך להתנהגויות בחיים האמיתיים. זה נורמלי לחלוטין להתעורר על ידי משהו שאין לו שום כוונה שיפעלו לפיו, וגם לעולם לא יהיה. אין לשפוט את הפנטזיות שלך כמו כוונה ללכת לעשות משהו. לעתים קרובות, פנטזיות ארוטיות יכולות אפילו לשמש כדרך לחקור ולהביע רצונות מבלי לשים את עצמך במצבים מסוכנים או לא נוחים, או אפילו להעלות נושאים עם בן הזוג שלך שאולי לא אידיאלי להעלות באותו רגע, כמו פנטזיות שאינן בהסכמה.

פנטזיות ארוטיות הן גם חיוניות עבור אנשים רבים לקיים חיי מין בריאים ומספקים. אם אתה במערכת יחסים מונוגמית, יש כמה דברים שבן הזוג שלך אולי לא רוצה לעשות, וזה בסדר גמור, ולא יהפוך אותם לאדם רע. לכן חשוב שיהיו לכם פנטזיות משלכם, כדי שתוכלו לחקור את הרצונות האלה ולספק את עצמכם בדרך שלא תפגע בבן הזוג שלכם.

חשוב גם לציין שפנטזיות הן העדפה אישית, ולכן חיוני לנהוג בכבוד אם מישהו חולק משהו שנראה לכם מוזר או לא נעים. רק בגלל שלמישהו יש סוג אחר של פנטזיה ממך לא הופך אותה לשגויה או לא מוסרית ואין לשפוט אותה בחומרה, מכיוון שיכולות להיות לכך השלכות חמורות על בריאותו הנפשית ורווחתו של מישהו.

לבסוף, חשוב לזכור שפנטזיות יכולות לעתים קרובות לקבל השראה מדברים שראינו במדיה, בספרים או בסרטים. זה מקובל לחלוטין, ואין להשתמש בו כשיעור של מה שאנחנו צריכים או לא צריכים לעשות בחיים האמיתיים.

לסיכום, עלינו להפסיק לחשוש מפנטזיות ארוטיות מכיוון שהן חלק חשוב מחיי מין בריאים, ויש לאפשר לכל אחד לחקור את הפנטזיות שלו ללא שיפוט. פנטזיות הן העדפות אישיות, ורק בגלל שלמישהו יש פנטזיה שונה ממך לא הופך אותה לשגויה או לא מוסרית. זכרו שפנטזיות הן בדיוק זה, פנטזיות, ואין צורך לפעול לפיהן.

10 הרגלים של גבר מצליח

רוב האנשים המצליחים חייבים את הצלחתם ליותר מאשר מזל ותזמון טוב. אנשים מצליחים רבים יכולים לייחס את הצלחתם לטיפוח הרגלים מסוימים…

10 הרגלים של גבר מצליח

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

אם אתם מחפשים ערב זוגי רומנטי, אז חדרי אהבה הם פינוק מפנק שבטוח יהפוך את הלילה שלכם למיוחד. חדרי אהבה הם…

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם

כשמדובר בהתמכרות, אנשים רבים מיד חושבים על חומרים כמו סמים ואלכוהול, אבל התמכרות למין היא גם בעיה אמיתית. בעוד התמכרות למין…

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם