ליידי X גאגא

לדה נערת ליווי שנוסעת על מרצדס

לדה נערת ליווי שנוסעת על מרצדס

אז קוראים לי לדה ואני נוסעת על מרצדס

ברוכים הבאים! איך אתם? אני לדה ממרכז ורציתי להעלות את הוידוי שלי על איך נהייתי מנציגה בענף הייבוא לבחורה שאני עכשיו (שזה נערת ליווי המתפרסמת באתרי שירותי ליווי בישראל כמו https://www.3wheelermodels.com/). זהו סוגיה שלא הגדתי לאף אחד וכעת אני אממש זאת באופן בלעדי. זהו לא ממש סיפור בוטה ולא מחכים לך עכשיו פרטים חמים וכל זה. במידה ואתה רוצה לקרוא סיפורי זימה, באפשרותך להסתכל על כל הסיפורים פה.
חשוב להבהיר שאינני מעודדת אתכן לעשות בחירה כזו והמכתב שלפניכם הוא להנאה …
מדובר במשהו רציני שמלווה אותי בשתים עשר שנים שעברו. עוד מעט ימלאו לי 39, ואני עובדת בזה כמעט 12 שנים מגיל עשרים ושבע. לעסוק בתחום במשך זמן של שתים עשרה שנים זהו המון זמן בבירור על מנת שיעלה בידי לרשום כיצד זה להיות נערות ליווי בארצנו בתכליתיות שלא כמו הז'ורנלים המגמתיים אשר מאפיינים את עיסוק הסקס כעיסוק בזוי אשר צריך לסור מעולמינו מוקדם ככל האפשר.
הגשמתי חלום קטן …
להערכתי הנקודה החשובה שעוררה אותי לנטוש את המשרה שקדמה לזה בתור נציגה בענף הייבוא היא בבסיסה נוחות. בג'וב האחרון שבו התעסקתי הרווחתי 11983 ברוטו שקלים בכל חודש .להכניס סכום של 2996 ברוטו שקלים בכל שבוע זהו המון ייתכן כדי לחיות בסדר אך זה כלום מול הכנסה בליווי בהם אפשרי לקבל 67056 שח בחודש קטן .אז אם כל המזכירות למיניהן נהנות לנסוע על לאדה, שיבושם להן, אני מעדיפה לנסוע על מרצדס … חלום שהצלחתי להגשים מספר חודשים אחרי שהתחלתי לעבוד כנערת ליווי.

10 הרגלים של גבר מצליח

רוב האנשים המצליחים חייבים את הצלחתם ליותר מאשר מזל ותזמון טוב. אנשים מצליחים רבים יכולים לייחס את הצלחתם לטיפוח הרגלים מסוימים…

10 הרגלים של גבר מצליח

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

אם אתם מחפשים ערב זוגי רומנטי, אז חדרי אהבה הם פינוק מפנק שבטוח יהפוך את הלילה שלכם למיוחד. חדרי אהבה הם…

"התענגו על יוקרה בתוך חדרי אהבה"

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם

כשמדובר בהתמכרות, אנשים רבים מיד חושבים על חומרים כמו סמים ואלכוהול, אבל התמכרות למין היא גם בעיה אמיתית. בעוד התמכרות למין…

התמכרות למין: 4 סימנים שאסור להתעלם מהם