ליידי X גאגא

היתרונות הבריאים של אוננות

היתרונות הבריאים של אוננות

אוננות היא בילוי נפוץ שיכול, למרבה הצער, לבוא עם תחושה של בושה ואשמה עבור רבים. הסטיגמה של החברה לפיה אוננות היא שגויה היא מופרכת לחלוטין, והאמת היא שאוננות יכולה להיות דרך מצוינת לשחרר מתח, לחקור ולהכיר את גופך, ולגלות מה מרגיש לך טוב.

בראש ובראשונה, אוננות היא פעילות מינית בטוחה. הוא מספק דרך לחקור את ההנאה המינית שלך ללא סיכון להריון או מחלות מין. זה אפילו שימש כדרך לנהל דחפים מיניים בזמן פרישה, על ידי כמה חסידים דתיים.

כשמישהו מאונן, זה מעורר קצות עצבים מהנים בגוף שיכולים להוביל לפרץ של דופמין, סרוטונין ואוקסיטוצין – ההורמונים השמחים. אוננות יכולה להיות פורקן לביטוי מיני והנאה, מה שמוביל לתחושה כללית של רווחה. זה גם מאפשר לך להכיר את הגוף שלך טוב יותר, איזה סוג של גירוי הוא אוהב, ואיך להגיע לאורגזמה בעצמך.

allsexylady.com
מכל היתרונות שאוננות מספקת, אחד הגדולים ביותר יכול להיות חיי מין משופרים. אנשים רבים מוצאים כי מפגש סולו מראש יכול לגרום להם להיות רגועים יותר לתוך החוויה עם בן הזוג שלהם. זה יכול גם להפוך את האדם מודע יותר למה שהם אוהבים באופן אישי ולהגיב מינית.

אם אתה חדש באוננות, זה יכול להיות מאיים. השתחררות מהסטיגמה החברתית מתחילה בחקירה עצמית. התחילו במציאת מקום נוח, ועשו מה שמרגיש לכם טוב. זה יכול להיות לגעת בגוף שלך, ללטף, לשפשף, לצפות בפורנוגרפיה – מה שמתאים לך. אל תפחדו להשתמש בחומרי סיכה, ויברטורים, צעצועי מין וחידושים אחרים למבוגרים עבור המפגשים שלכם.

הקפידו להקשיב לגופכם ולכבד את הגבולות שלכם, אם משהו לא מרגיש נכון, עצרו! מעל לכל, זכור שאתה לא לבד בחקירה שלך, ואין דרך שגויה לאונן. בפעם הבאה שאתם משתחררים מסטיגמה חברתית ונהנים מסשן סולו, אמצו אותו – זה בריא ומועיל.

לחקור את אמנות האינטימיות: מדריך מקיף לתנוחות מין שונות

סקס הוא היבט טבעי ויפה של יחסי אנוש המאפשר חיבור פיזי ורגשי בין בני זוג. עם זאת, ככל שאנו מרגישים בנוח…

לחקור את אמנות האינטימיות: מדריך מקיף לתנוחות מין שונות

נערות ליווי: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות תגובה חזקה - בין אם מדובר בסקרנות, שיפוט או גועל. עם שורשיה במקצוע העתיק ביותר…

נערות ליווי: לחקור את העולם השנוי במחלוקת של חברות בתשלום

העצמת בני נוער באמצעות חינוך מיני מקיף: חשיבות ההוראה על בריאות מינית ומערכות יחסים

חינוך מיני הוא היבט קריטי בגישה כוללת לקידום התנהגות מינית בריאה ואחראית. הוא מקיף מגוון רחב של נושאים שמטרתם לצייד צעירים…

העצמת בני נוער באמצעות חינוך מיני מקיף: חשיבות ההוראה על בריאות מינית ומערכות יחסים